DUŠKABĪNES

Rūdītais stikls duškabīnēm / starpsienām ir piemērotāks par jebkuru citu materiālu. Drošība, estētiskums, izturība pret mehānisku un ķīmisku ietekmi,  garš ekspluatācijas mūžs – lūk, galvenie iemesli, kāpēc rūdīto stiklu izmanto duškabīņu/starpsienu ražošanā.
Stikls vannas istabās, dušas telpās vai SPA zonās palīdzēs radīt mājīgumu, neierobežos  istabu vizuāli. Mazām telpām piedos telpiskumu, bet pie īpaši pārdomāta apgaismojuma izcels vai akcentēs Jums vēlamās zonas.

Mums neeksistē standarta izmēri: duškabīne tiks izgatavota, ņemot vērā Jūsu objekta īpatnības un apstākļus. Rūdītā stikla duškabīnei var būt neierobežots skaits malu, atkarībā no tā, vai vēlaties to uzstādīt gatavā nišā, ievietot stūrī vai pilnībā neatkarīgi no telpas sienām. Stikla duškabīnes sienas var atrasties viena iepretim otrai jeburā leņķī.

Ja nederēs standarta furnitūras komplekts, mēs izgatavosim Jums no nerūsējošā tērauda nepieciešamo furnitūru.

Duškabīņu izgatavošanai parasti izmanto 8mm – 10mm biezu stiklu.

Sikls var būt caurspīdīgs vai tonēts masā (pelēks, brūns utt.), kā arī daļēji vai pilnībā matēts. Iespējams izgatavot stiklu ar trafaretu zīmējumiem, ņemot vērā Jūsu interejera grafiskos elementus.

Profili uz silikona bāzes pa visu stikla perimetru nodrošinās hermētiskumu.

LV