PAR MUMS

Ņemot vērā projektēšanas, celtniecības un izmantojamo materiālu  tehnoloģiju attīstību sāka augt arī klientu prasības un vēlmes pēc unikāliem nekustamā īpašuma projektiem kā privātajā un komerciālajā, tā arī valsts sektorā. Šādu projektu realizācijai nepieciešama individuāla pieeja katram objektam. Gan projektēšanas stadijā, gan celtniecības procesā nozīmīgas ir pat vissmalkākās detaļas. Pasūtītāja galvenās prasības bija dizains, atrašanās vieta, funkcionalitāte un ekspluatācija ilgtermiņā.

Tā, 2007.gadā sākās mūsu vēsture, kad tika dibināta kompānija Skyglass unikālu projektu realizēšanai no rūdītā stikla izstrādājumiem. Katru pasūtījumu un uzstādīto uzdevumu mēs uztvērām kā personīgu izaicinājumu un vienmēr radām risinājumus, kas citiem bieži nebija pa spēkam.

Mūsu darbības virziens – nestandarta konstrukcijas no rūdītā stikla – dušas kabīnes, starpsienas, jebkura veida durvis.

VAI VĒLATIES UZZINĀT, KĀ TAS DARBOJAS?

Jebkurš projekts sākas ar ideju, aprēķiniem un rasējumiem. Mēs ņemsim vērā  visas Jūsu arhitektonisko apstākļu īpatnības un konstruktīvās  vēlmes; piemeklēsimoptimālāko un tehniski pareizāko risinājumu vai palīdzēsim ar konsultāciju projektēšanas stadijā. Jo projektēšanā nav sīkumu vai mazsvarīgu detaļu. Iespējams, esat ko palaiduši garām?!

Drošums, uzticamība, kalpošana ilgtermiņā, vizuālais izskats – 4 būtiskākie nosacījumi, kas jāievēro  stikla konstrukciju izgatavošanā. Savos izstrādājumos izmantojam tikai pārbaudītu Eiropas ražotāju komplektējošās detaļas. Īpašu projektu realizācijai furnitūru projektējam un izgatavojam paši.

Stikla konstrukciju uzstādīšana prasa ne tikai augstu precizitāti, bet arī speciālas zināšanas, iemaņas un instrumentus. Kvalitatīvas montāžas priekšnosacījums ir precīzi, iepriekš veikti telpas vai vietas mērījumi, ģeometriskums, nesošo konstrukciju atbilstība vietā, kur tiks montētas stikla konstrukcijas. Celtniecības etapā palīdzēsim Jums nepalaist garām svarīgus momentus.

Visiem saviem ražojumiem dodam garantiju, bet arī pēc tās beigām esam gatavi rūpēties par savu konstrukciju nevainojamu funkcionēšanu, kā arī esam gatavi nodrošināt Jūs ar nepieciešamajiem materiāliem konstrukcijas uzturēšanai kārtībā.

Mūsu galvenais mērķis – bezkompromisu kvalitātes rezultāts un klienta apmierinātība.

Mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai!

LV