STIKLA DURVIS

  • varamās stikla durvis
  • veramās uz abām pusēm
  • bīdāmās stikla durvis
  1. Tās var iebūvēt un pieskaņot praktiski jebkuram interjeram bez nepieciešamības veikt telpā arhitektoniskas vai konstruktīvas izmaiņas.
  2. Var tehniski izolēt daļu telpas, vienlaicīgi saglabājot vizuālo brīvību.
  3. Nepieciešamības gadījumā durvis var viegli demontēt.

Neskatoties uz to, ka stikla durvis (bez rāmja) nebūt vairs nav jauna parādība arhitektūrā, to izmantošana turpina uzņemt apgriezienus. Kādreiz par eksotiku uzskatītās rūdītā stikla durvis ar katru gadu aptver arvien jaunas pielietojuma  sfēras. Tagad ir visai grūti atrast vietas, kurās netiek izmantotas bezrāmja stikla durvis no rūdītā stikla.

Prestiži veikali, supermārketi, biznesa centri, biroju centri, privātais sektors: mājas un dzīvokļi, kā arī sabiedriskās celtnes un valsts iestādes (autoostas, dzelzceļa stacijas, lidostas u.c.) – šeit visur varat redzēt stikla durvis.

Neskatoties uz rūdītā stikla durvju vizuālo vieglumu un caurspīdīgumu, tās ir pilnīgi drošs un pamatīgs izstrādājums, bet plašās tonējumu iespējas un visdažādāko zīmējumu pārnešanas iespējas Jūsu dzīvojamo telpu vai biroju ar šādām durvīm padarīs par unikālu.

Stikla durvis var būt gan iekšējās , gan arī ārdurvis, t.i. – galvenās ieejas durvis no ielas. Pateicoties lielajam furnitūras klāstam vienmēr iespējams piemeklēt durvju optimālo konfigurāciju vai ievietot to vēl sarežģītākā konstrukcijā: modulī vai starpsienā.
Mēs piemeklēsim labāko durvju risinājumu jebkurai Jūsu situācijai.

VERAMĀS STIKLA DURVIS

BĪDĀMĀS STIKLA DURVIS