STIKLA KONSTRUKCIJAS

Esam sākuši arvien vairāk piedomāt pie mūsu ēku un telpu energoefektivitātes.

Stikls ir viens no materiāliem, kas palīdzēs Jums ietaupīt siltumu, kā rezultātā ietaupīsiet arī finanses. Caurspīdīgas stikla konstrukcijas ļauj gaismai iekļūt telpas dziļumā, vienlaicīgi dodot saules siltumu, vai tieši otrādi – stikla konstrukcija spēj aizturēt siltumu vienā konkrētā vietā, neļaujot siltumenerģijai izplatīties uz āru vai uz citām telpām.

Telpai ap mums ir jābūt pareizi organizētai (sakārtotai). Veiksmīgāk par jebkuru citu materiālu šo uzdevumu palīdz atrisināt stikla konstrukcijas. Tās rada ne tikai plašumu un sakārtotību, bet arī uzticēšanās sajūtu: viss ir atvērts un caurskatāms. Birojā stikla starpsienas akcentē kompānijas atvērtību un veicina komandas garu kolektīvā. Savukārt vadītāju kabinetiem stikla starpsienas dod iespēju sekot birojā notiekošajam, vienlaicīgi atrodoties savā, nodalītā kabinetā.

Rūdītā stikla izturīgums dod iespēju iztikt bez vertikāliem nesošajiem profiliem un citām līdzīgām konstrukcijām. Lai starpsienu padarītu pilnībā vai daļēji matētu vai piedotu tai spoguļa efektu, var tikt pielietots jebkurš māksliniecisks stikla apstrādes veids. Uz stikla dažādos veidos var pārnest zīmējumu, uzrakstu vai kompānijas logotipu, vai arī padarīt to necaurskatāmu.

Telpas integritāti  palīdz saglabāt tas, ka konstrukcijām nav smagnēju, necaurspīdīgu elementu, tādu kā – balsti, profili u.c.. Neskatoties uz to, stikla konstrukcija var būt sarežģītas formas ar rūdītā stikla durvīm, kurām vērtnes ir bez ierāmējuma. Furnitūras un tās dekoratīvo risinājumu dažādība,  kā arī plašā stikla veidu dažādība ļauj starpsienu organiski iekļaut jebkurā interjerā – sākot ar klasisko un beidzot ar high-tech . Nepieciešamības gadījumā var tikt izmantoti nestandarta risinājumi (nerūsējošā tērauda balsti, nesošās konstrukcijas utt.).

STIKLA MARGAS

Ja vēlaties vizuāli palielināt telpu, labs risinājums būs stikla margas.

Galvenie kritēriji kāpņu margu projektēšanā vienmēr bijuši izturīgums un drošība. Margu dizains un tā izpildījums, savukārt, nosaka visas kāpņu konstrukcijas stilu. Margas no drošā stikla joprojām ir populāras un pieprasītas kā sabiedrisko ēku, tā arī privātmāju būvniecībā. Stikla margas var uzstādīt jebkura veida kāpnēm, balustrādēm, balkoniem un terasēm, tai skaitā –  spirālveida konstrukcijām. Stikls pieprasa ļoti precīzu kāpņu telpas ģeometriju, tāpēc precizitāte ir svarīga jau projektēšanas un izgatavošanas stadijā. Tādās konstrukcijās tiek izmantots rūdītais stikls, tripleks vai akrils. Visi šie veidi tiek uzskatīti par drošiem. Atkarībā no dizaina  stikls arī šeit var būt caurspīdīgs, matēts, tonēts vai ar zīmējumu.

STIKLA STARPSIENAS

Mūsdienu biroju, tirdzniecības centru un citu ēku telpai ap mums ir jābūt pareizi organizētai (sakārtotai). Veiksmīgāk par jebkuru citu materiālu šo uzdevumu palīdz atrisināt stikla konstrukcijas.

Caurspīdīgas stikla starpsienas ļauj dienas gaismai iekļūt telpas iekšienē, radot plašuma un atvērtības sajūtu. Birojā stikla starpsienas akcentē kompānijas atvērtību un veicina komandas garu kolektīvā. Savukārt, vadītāju kabinetiem stikla starpsienas dod iespēju sekot birojā notiekošajam, vienlaicīgi atrodoties savā, nodalītā kabinetā.

STIKLA STARPSIENAS

VIRTUVES STIKLI

LV